نمایشگرباسکول جاده ای pu750

نمایشگرباسکول جاده ای pu750

طراحی جدید نمایشگر باسکول

یکی از عوامل تفاوت نشاندهنده ها  قابلیتهای کاربردی آن می باشد. در گذر زمان و با پیشرفت تکنولوژی، نشاندهنده هایی با تولید شدند که بر قابلیت های آن اضافه گردید به گونه ای که علاوه بر نمایش وزن بتوانند با سایر تجهیزات نیز ارتباط برقرار کرده و کلیه نیاز های بهره بردار را تامین نمایند
برخی از قالبلیتهای یک نشاندهنده به شرح زیر است:
1 – قابلیت های اپراتوری :
این قالبیت ها بر اساس نیاز بهره بردار می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال در یک ترازو بتواند وزن را بخواند یا شمارش بسته یا قطعه را انجام دهد یا در یک باسکول جاده ای بتواند وزن اول و دوم و خالص را نمایش دهد.
2- پورت سریال برای ارتباط با پرینتر و یا کامپیوتر :
نشاندهنده ها از طریق پورتهای سریال می توانند اطلاعات را به پرینتر یا کامپیوتر ویا تجهیزات دیگر دارای پورت سریال مانند نمایشگرهای بزرگ  ارسال نمایند. یک نشاندهنده می تواند یک یا دو یا بیشتر پورت سریال داشته باشد و تعداد این پورت ها می تواند برای آن یک مزیت باشد. برای مثال نشاندهنده ای که دارای 2 پورت سریال است       می تواند بطور همزمان اطلاعات را به پرینتر و کامپیوتر ارسال نماید.
3- خروجی رله یا دیجیتال:
وجود خروجی رله یا دیجیتال در یک نشاندهنده می تواند کاربرد های مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال این خروجی در یک باسکول جاده ای می تواند جهت کنترل راه بند ورودی و خروجی باسکول دیجیتال و یا چراغ راهنمایی استفاده شود. بنابر این این قابلیت بروی یک نشاندهنده می تواند یک مزیت مهم باشد .
4 – خروجی آنالوگ:
خروجی آنالوگ نشاندهنده را می توان برای ارتباط با PLC به کار برده و برنامه ریزی و کنترل های لازم را به سادگی انجام داد .
5- قابلیت ارتباط بصورت بی سیم:
با پیشرفت تکنولوژی قابلیت ارتباط به صورت بی سیم نیز به برخی نشاندهنده ها اضافه شد که با استفاده از آن می تواند اطلاعات وزن را تا فاصله تعریف شده ای به صورت بی سیم ارسال نماید.
7- قابلیت ارتباط با مودم و شبکه اینترنت :
این قابلیت از جمله قابلیت های نشاندهنده های مربوط به لودسلهای دیجیتال است که امکان ارتباط با نشاندهنده را از راه دور میسر می سازد. بدینوسیله کاربر می تواند از راه دور به نشاندهنده متصل شده و وضعیت داده ها را کنترل نماید و بخصوص در سیستمهای دارای لودسل دیجیتال از این طریق به راحتی می توان سیستم را عیب یابی نمود.
جهت سفارش نمایشگر با شماره زیر تماس بگیرید
3058 498 0912