باسکول های دیجیتالی

Key Details

  • وضعیت : در دست ساخت

  • هزینه فعلی: 400,000,000 تومان

  • تکنولوژی ها: مایا ، تری دی مکس ، افتر افکت

باسکول های دیجیتالی

ﺟﻬﺖ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ و اﺳﺘﻌﻼﻡ ﻗﻴﻤﺖ ﺑﺎﺷﻤﺎﺭﻫﻬﺎﻱ ﺯﻳﺮ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﮔﻴﺮﻳﺪ

9328 300 0912

باسکول های جاده ای دارای ظاهری پرقدرت و مقاوم می باشند. این پلتفرم ها با استفاده فلزات و مواد سخت طراحی شده است تا در برابر فشار و ضربه های مختلف در توزین های سنگین آسیب نبیند، لیکن این ظاهر پرقدرت ارتباطی به میزان دقت و حساسیت ابزار و قطعات اندازه گیری ندارد

علل کاهش دقت در باسکول های دیجیتالی

در نگاه اول، باسکول های جاده ای دارای ظاهری پرقدرت و مقاوم می باشند. این پلتفرم ها با استفاده فلزات و مواد سخت طراحی شده است تا در برابر فشار و ضربه های مختلف در توزین های سنگین آسیب نبیند، لیکن این ظاهر پرقدرت ارتباطی به میزان دقت و حساسیت ابزار و قطعات اندازه گیری ندارد.
باسکول علیرغم داشتن ظاهری پرقدرت، دارای حساسیتی بسیار بالا در برابر عوامل مختلف است، لذا می بایست در طراحی و ساخت باسکولهای دیجیتالی استاندارد های لازم را رعایت نمود، استفاده از اجناس مرغوب و قطعات الکترونیکی دقیق در قسمت اندازه گیری و حفظ کالیبراسیون و دقت در برابر عوامل مختلف، اهمیت به سزایی دارد .
استفاده از لودسل های غیر استاندارد و نامرغوب در ساخت باسکولهای دیجیتالی توسط برخی از تولیدکنندگان موجب می شود که باسکول دقت اولیه خود را از دست بدهد.
همچنین به کارگیری سیم کشی های نادرست و غیر اصولی نیز عامل دیگری است که باعث می شود کاربری باسکول کاهش یابد و هزینه های جانبی را برای خریدار ایجاد کند. استفاده از اندیکاتور های بی کیفیت باعث می گردد که باسکول پس از مدتی وزن دقیق را محاسبه نکند و این موضوع موجب بروز اشتباهات زیادی شود. بی کیفیت بودن قطعات مکانیکی نیز یکی از عوامل کاهش دقت باسکول میباشد.
مهم تر از تمام این موارد، اجرای غیر استاندارد فونداسیون در باسکول های جاده ای و در نظر نگرفتن نکات ضروری در اجرای آن موجب می شود که باسکول دیجیتالی هر چند از قطعات و متریال مرغوب ساخته شده باشد، در محاسبه دقیق وزن با خطا روبه رو شود .
جهت جلوگیری از کاهش دقت باسکول نیاز است که در بازه های مختلف زمانی به تست قطعات مختلف توسط تجهیزات استاندارد پرداخته تا در صورت وجود اشکال در هر کدام از قطعات، آن ها را تعمیر یا تعویض نماییم.
همچنین در صورت تعمیر یا تعویض قطعات مختلف باسکول های دیجیتالی، باید دوباره دستگاه را کالیبره کرد. کالیبراسیون باسکول نیازمند دستگاهها و ادوات مخصوصی است که صرفا در اختیار سازمان استاندارد وآزمایشگاه های همکار می باشد.

ﺟﻬﺖ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ و اﺳﺘﻌﻼﻡ ﻗﻴﻤﺖ ﺑﺎﺷﻤﺎﺭﻫﻬﺎﻱ ﺯﻳﺮ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﮔﻴﺮﻳﺪ.

9328 300 0912.