نمونه کار باسکول جاده ای تریلی

آمارها

  • زمان تحویل : 18/5/1393

  • بودجه: 30,000,000 تومان

  • تکنولوژی ها: تونل ، حفار اتوماتیک ، فضای سبز

نمونه کار باسکول جاده ای تریلی

باسکول دیجیتال  سیستمی الکترونیکی دارد که از نمایشگر، بدنه و لودسل تشکیل شده است. پس از قرار گرفتن جسم مورد نظر بر روی کفه، اطلاعات توزین بر روی نمایشگر نمایش داده می شود. در عمل این دستگاه بهترین دستگاه برای توزین اجسام حجیم می باشد.

باسکول دیجیتال

باسکول در عمل یک ترازوی بسیار بزرگ است که برای توزین اجسام سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته از باسکول های آنالوگ و قپونی برای توزین اجسام استفاده می شد، امروزه باسکول دیجیتال جایگزین این نوع قدیمی شده است. به علت آن که جسمی که روی باسکول قرار می گیرد خیلی سنگین و حجیم است، این دستگاه باید بدنه‌ی بسیار مقاومی داشته باشید و بتواند وزن جسم را به خوبی تحمل کند. هم چنین باید پایه های توزین و کفه‌ی آن نیز مقاومت بالایی داشته باشد تا علاوه بر وزن مشخص شده مقداری بیشتر از آن حد نیز مقاومت برای تحمل بار اضافی داشته باشد.

 باسکول ها از نظر محدودیت های وزنی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. دستگاه هایی که زیر ۱ تن ظرفیت دارند باسکول فروشگاهی نامیده می شوند و از آن ها در فروشگاه های مختلف استفاده می شود

 ظرفیت های ۱ تن و بیشتر از آن باسکول صنعتی نامیده می شوند و از آن ها در صنایع مختلف استفاده می شود. به طور مثال یکی از کاربردهای باسکول صنعتی ، وزن کردن ماشین های مختلف خصوصاً ماشین های سنگین می باشد.

باسکول سیستمی الکترونیکی دارد که از نمایشگر، بدنه و لودسل تشکیل شده است. پس از قرار گرفتن جسم مورد نظر بر روی کفه، اطلاعات توزین بر روی نمایشگر نمایش داده می شود. در عمل این دستگاه بهترین دستگاه برای توزین اجسام حجیم می باشد.

در نوع دیجیتال عملیات توزین جسم یا کالای مورد نظر بر عهده‌ی لودسل است و در واقع توزین توسط لودسل صورت می پذیرد. باسکول دیجیتالی از یک یا چند لودسل تشکیل شده و تعداد لودسل ها دقت آن باسکول را تعیین می کند. یعنی یک باسکول دیجیتالی می تواند بین یک تا چند لودسل داشته باشد و هر چه تعداد این لودسل ها بیشتر باشد، وزن دقیق تری به ما ارائه خواهد شد. البته از طرف دیگر تعدد لودسل ها باعث می شود تا قیمت نهایی بالا برود.

با یک مثال دیگر می توانیم اهمیت تعداد لودسل ها در باسکول دیجیتال را نشان دهیم. مثلاً وقتی یک باسکول دیجیتال یک لودسل داشته باشد، کالا یا جسم مورد نظر باید دقیقاً در وسط آن قرار بگیرد تا توزین به صورت دقیق شکل بگیرد. اما زمانی که چهار لودسل وجود داشته باشد، در قسمتی از کفه که کالا یا جسم مورد نظر را قرار دهیم، کار توزین به صورت دقیق و بدون هیچ گونه مشکلی انجام خواهد شد.

شما می توانید با تماس با کادر مجرب پندکاسپین , اطلاعات و راهنماییهای دقیق تری از نوع باسکول مورد نیاز خود بدست آورید….

ﺟﻬﺖ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ و اﺳﺘﻌﻼﻡ ﻗﻴﻤﺖ ﺑﺎﺷﻤﺎﺭﻫﻬﺎﻱ ﺯﻳﺮ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﮔﻴﺮﻳﺪ :

9328 300 0912

 

سایر نمونه کارها