باسکول 100 تن

تومان تومان

تولید کننده انواع باسکول جاده ای در ایران

کد محصول: دسته‌بندی: , , ,

این باسکولها بصورت سفارشی و با توجه به طول وسیله نقلیه مورد توزین با 8 الی 12عدد لودسل وزن را مورد سنجش قرار می دهند. طول آن با توجه به طول وسیله نقلیه مورد توزین متغیر و دارای مقاومت بالایی در برابر بارهای دینامیکی و استاتیکی می باشند.

لودسل FLINTEC آلمان
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ، ساعت ۱۹:۲۸
91
0
در طراحی لودسل فلینتک از اصل تعادل پایدار استفاده شده است بطوریکه به عنوان مثال یک سیستم توزینی که روی 4 عدد لودسل قراردارد با اعمال بار جانبی به صفحه توزین ، آن صفحه جابجا می شود و پس از حذف نیروی جانبی صفحه به نقطه اولیه و تعادل ایستا خود باز می گردد .
باسکول فلز نیسان کش
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ، ساعت ۱۹:۱۹
79
0
باسکول فلز نیسان کش – مقاومت بالا در برابر بارهای دینامیکی و استاتیکی , نصب بصورت برجسته و همسطح در حداقل فضای ممکن
باسکول 50 تن 60 تن 80 تن یورو نیو (EUF New)
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ، ساعت ۱۶:۲۹
65
0
باسکول 50 تن 60 تن 80 تن یورو نیو (EUF New) مناسب برای شرایط آب و هوای سخت
باسکول 50تن 60 تن یورو شیپ (EUF Shape)
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ، ساعت ۱۶:۱۸
72
0
شرکت فناوری پند کاسپین جهت افزایش کیفیت محصولات پیش ساخته تولیدی علاوه بر استفاده از مرغوبترین بتن آماده و شرایط نگهداری مناسب ، محصولات تولیدی خود را توسط آزمایشگاههای همکار موسسه استاندارد ملی ایران مورد تست و آزمون قرار میدهد.
باسکول 20تنی 50تنی 60تنی 80تنی 120تنی یورو (EuF)
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ، ساعت ۱۶:۱۳
69
0
مزایا: نصب سریع و آسان- استحکام فوق العاده- قابلیت نصب همسطح و برجسته- دارای فریم فلزی-
باسکول فلز 50 تن ، 60 تن ، 100 تن پندکاسپین
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ ، ساعت ۱۶:۵۵
69
0

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن  است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن  است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

فرم مشاوره در مورد محصول

در اینجا می توانید توضیحاتی در مورد فرم تماس ارائه دهید

  • 3 + 39 =
4 دیدگاه در باسکول 100 تن
  1. محصول زیبایی است !

  2. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن ها استفاده می کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد


[بالا]