طراحی وب

 • باسکول جاده ای ایران باسکول

  ابعاد باسکول بر حسب نوع استفاده از آن ها می تواند متفاوت باشد. به طور مثال عموماً باسکول تریلی کش ۳ در ۱۶ متر طراحی می شود و باسکول های کامیون کش ۳ در ۸ متر ساخته می شوند. بر حسب نوع استفاده‌ای که می خواهیم از این باسکول ها بکنیم، این اعداد می توانند متفاوت ( بیشتر یا کمتر ) باشند. ظرفیت باسکول نیز از مواردی است که باعث می شود تفاوت هایی میان باسکول های مختلف صورت پذیرد.

 • نمونه کار باسکول جاده ای تریلی

  اهمیت تعداد لودسل ها در باسکول دیجیتال را نشان دهیم. مثلاً وقتی یک باسکول دیجیتال یک لودسل داشته باشد، کالا یا جسم مورد نظر باید دقیقاً در وسط آن قرار بگیرد تا توزین به صورت دقیق شکل بگیرد. اما زمانی که چهار لودسل وجود داشته باشد، در قسمتی از کفه که کالا یا جسم مورد نظر را قرار دهیم، کار توزین به صورت دقیق و بدون هیچ گونه مشکلی انجام خواهد شد.

 • باسکول ساز

  هم اکنون افتخار ما این است که که اولین و بزرگترین تولید کننده سیستمهای توزین الکترونیک در ایران هستیم و محصولات این شرکت در بسیاری از مراکز تجاری ، صنعتی و خدماتی بطور گسترده توزیع شده و در اقصی نقاط کشور ، مورد بهره برداری عملیاتی می باشد.

 • باسکول های دیجیتالی

  همچنین در صورت تعمیر یا تعویض قطعات مختلف باسکول های دیجیتالی، باید دوباره دستگاه را کالیبره کرد. کالیبراسیون باسکول نیازمند دستگاهها و ادوات مخصوصی است که صرفا در اختیار سازمان استاندارد وآزمایشگاههای همکار می باشد.