برای مقایسه صحیح گزینه های مختلف باسکول، یک خریدار آگاه باید بیش از قیمت خرید محصول را در نظر بگیرد. اگر قیمت مهم است، این دقت و قابلیت اطمینان ترازو است که در دهه‌های آینده تأثیر مستقیمی بر تجارت مالک خواهد داشت. انتخاب یک باسکول قابل اعتماد می تواند هزینه های نگهداری و تعمیر را تا حدی کاهش دهد که ارزش چندین ساله آن را داشته باشد. انتخاب یک سیستم توزین بسیار دقیق شما را از سود یا زیان پنهان ناشی از اشتباهات محافظت می کند.

در طول فرآیند انتخاب مقیاس بعدی، خریدار باید نه تنها قیمت خرید تجهیزات خود، بلکه هزینه کل مالکیت را نیز در نظر بگیرد. یعنی باید هزینه بی حرکت کردن تجهیزات، هزینه هر گونه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه را نیز در نظر بگیرید.

همچنین ارزش معاملاتی کالاهای ارسال شده را در نظر بگیرید. همچنین ارزش کالای دریافتی و تأیید آن را بررسی کنید – این بخشی از عملکرد خوب تجاری است. این بهترین راه برای شناسایی نشت، خطا یا کلاهبرداری است. فراموش نکنید که کنترل سهام را در نظر بگیرید. از این نظر، باسکول شما اولین نقطه کنترل موجودی و منبعی ضروری برای تأیید خریدهای شما و همچنین در هر ممیزی است. همچنین باید تا حد امکان حمل و نقل را بدون تجاوز از حداکثر وزن مجاز برای وسایل نقلیه در نظر بگیرید.

هزینه داشتن یک باسکول می تواند تحت تأثیر خرابی قطعات یا نیاز به کالیبراسیون مجدد یا تأیید مجدد باشد. برخی از مؤلفه ها بیشتر از سایرین باعث ایجاد این نوع وضعیت می شوند.

تصور اینکه یک باسکول جدید می تواند کمتر قابل اعتماد باشد، دشوار است، زیرا جدید است. با این حال، اینها با تعدادی چالش روبرو هستند که برخی از آنها نیاز به مداخلات بیشتری نسبت به دیگران دارند. از آنجایی که زمان از کار افتادن روی باسکول می تواند زیان های بزرگی برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد، ارزش آن را دارد که کمی بیشتر روی تجهیزات قابل اعتماد سرمایه گذاری کنید که به شما ضمانت هایی برای عمر سیستم توزین شما می دهد.

به طور کلی، عوامل اصلی که منجر به بی حرکت شدن مقیاس می شود، اثرات محیطی مانند آب و رعد و برق است. شما همچنین باید نیاز به محافظت از خود در برابر جوندگان را در نظر بگیرید. همچنین محدوده دمای عملکرد اجزای مختلف را بدانید. علت اصلی دیگر خسارت، طوفان برق است. باسکول ها به زمین متصل هستند که بلافاصله آنها را از این پدیده ها محافظت می کند.

همچنین باید در طول عمر مفید باسکول خود، بیحرکتی را برای نگهداری پیشگیرانه برنامه ریزی کنید. اینها برای عملکرد صحیح تجهیزات ضروری هستند.

از تماس با ما دریغ نکنید و ما برای کمک به شما در این فرآیند در اختیار شما خواهیم بود:

09123009328

درباره pand

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.